Kvalita a inovace

 

Kvalita je prvořadým cílem

Naši firmu jsme vybudovali na základech maximálního dodržení kvality ať již se jedná o vysoce odbornou projekci, poctivou a spolehilovou realizaci nebo použití kvalitních zařízení. Díky tomu se můžeme pochlubit desítkami spokojených zákazníků a investorů, kteří se ke spolupráci s námi stále vracejí.

Kvalitní provedení není jen naší vizitkou, ale je to především benefit pro naše zákazníky. Vše začíná kvalifikovaným odborným návrhem optimálního řešení, kdy se nesnažíme za každou cenu stlačit projektové náklady dolů, ale vybíráme právě takové řešení, které bude dlouhodobě pro naše partnery výhodné.

Vše vychází z námi ověřeného faktu, že mnohá řešení s levnými pořizovacími náklady, mohou výt z dlouhodobého hlediska nevýhodná. My dáváme přednost technologiím, u kterých lze jednoznačně doložit různými výpočty, že jsou dlouhodobě ekonomická. Zatímco levně navržená řešení se po pár letech mnohdy ukazují jako energeticky náročná, naše projekty ocení především investoři, kteří si umí spočítat, že se jim po pár letech investice bohatě vrací.

Za dvacet let fungování naší firmy jsme si již také sami ověřili spolehlivé dodavatele různých chladících systémů, vzduchotechnických a klimatizačních jednotek, u kterých víme, že jsou spolehliví. To opět snižuje náklady, které vznikají předčasnou výměnou součástek, servisem, opravami apod. a zároveň šetříme naše partnery od zbytečných starostí souvisejících se vzduchotechnikou.

Inovace – držíme krok s nejnovějšími trendy

V oboru klimatizací a vzduchotechniky se neustále objevují nové trendy a technologie. V tomto technickém oboru rozhodně nejde o to podlehnout módním trendům, ale jedná se opět o možnosti, jak uspořit náklady za energie. Neustále se objevují systémy, které jsou účinnější o několik procent a to u velkých objektů během několika let může znamenat úspory v řádu statisíců či milionů korun.

Veškeré aktuální trendy jako jsou například úsporné kogenerační jednotky vyrábějící energii i teplo, nám nejsou cizí a jako jedni z mála firem jsme schopni zrealizovat energetické simulace, které mohou změnit pohled na původní projekt tak, že je dosaženo vyšší účinnosti, nebo výrazné úspoře nákladů